Élő: Midtjylland - Videoton 1-1

A bajnokságot gyengén kezdő Videoton az Európa Ligájában javíthatna, de ehhez idegenben kell legyőznie a dán Midtjyllandot. Az első meccsen hazai pályán 1-0-ra kikapott a Vidi. Kövesd nálunk a mérkőzést!
Privacsek András 2016. augusztus 4., csütörtök 15:34
Szerző: Privacsek András 2016. augusztus 4., csütörtök 15:34

Midtjylland - Videoton 1-1 (0-0)

Gólszerzők: Novák (105.), ill. Kovács (75.)

122. perc: Kovácsik is előre jött egy szabadrúgásnál, de hiába. Bódi kapott még egy sárgát. Vége, kár érte.

118. perc: Pusic közeli helyzete után Kovácsik mentett.

116. perc: Duelund kapott lapot.

114. perc: Nego lőtt 14 méterről, mentett a kapus a bal sarok elől.

111. perc: Sárga Juhásznak.

109. perc: Olsson-Larsen csere.

107. perc: Pátkai került nagy helyzetbe, de körülményes volt, így kimaradt. Kár érte.

106. perc: Vége a hosszabbítás első félidejének, mindjárt folytatják is a csapatok

105. perc: ...és erre fel hazai gól: egy védelmi megingást követően Novák került helyzetbe, és 12 méterről nem is hibázott (1-1).

103. perc: Szorongat a Vidi.

97. perc: Helyzet! A fenébe... Suljic lépett ki, majd kiugratta Bódit, aki kicselezte a kapust is, de éles szögből csak a kapufát tudta eltalálni.

91. perc: Kovács-Suljic csere. Feczesin került egyből helyzetbe a hosszabbítás elején, de fölé lőtt.

90+5. perc: Vége, hosszabbítás.

90. perc: 4 perc a ráadás.

89. perc: Helyzet! Bódi beadást Feczesin fejelte vissza, egy védő a gólvonal elől mentett.

86. perc: Izgalmas a vége, szerencsére a Vidi sem csak védekezik.

80. perc: Romer - Pusic.

80. perc: Barczi lőtt 17 méterről, nem sokkal a bal felső sarok mellé.

79. perc: Hansen elé került egy labda egy szöglet után, de 7 méterről rosszul találta azt el, fölé ment.

75. perc: GÓÓÓÓL! Rossz helyre fejeltek ki egy labdát, Kovács lőtt 15 méterről, a labda megpattant egy védőn, és a bal sarokba vágódott (0-1)!

74. perc: Sárga: Banggaard.

69. perc: Csere: Kadlec-Duelund.

68. perc: Csere: Géresi-Feczesin.

63. perc: Helyzet! Hansen közeli fejesét ütötte a kapu fölé a Vidi kapusa.

62. perc: Helyzet! Kadlec lőtt 15 méterről "futtából", de Kovácsik nagyot mentett a bal felső sarok elől.

61. perc: Kapufa! Szolnoki lőtt bátran 22 méterről, de a lécről kifelé pattant a labda.

57. perc: Előbb Szolnoki, majd Barczi kapott sárgát.

55. perc: Helyzet. Romer kapott jó labdát, egyből lőtt is a hosszú sarok irányába 7 méterről, centikkel elment a labda a bal kapufa mellett.

54. perc: Kovács lőtt laposan 17 méterről, a kapus vetődve mentett. Ez volt az első kaput eltaláló lövés a meccsen.

52. perc: Nissen verte át Szolnokit, majd élesen középre lőtt, a labda mindenki előtt elsuhant.

47. perc: PIROS. Vinícius rúgta fel utolsó emberként Hassant, kiállítják.

46. perc: Megy a második félidő, Onoachu kapott azonnal egy sárga lapot ütésért.

46. perc: Félidő.

45. perc: Novák kapott sárgát, feszült a hangulat picit.

34. perc: Géresi jól lépett ki, középre pöckölte a labdát, de nagyot mentett egy védő.

32. perc: Kiegyenlített küzdelem, mezőnyjáték. Nagy eső közben.

23. perc: Hansen kapott sárgát.

22. perc: Kovács nagy szólót vágott le, majd Géresihez passzolt, a beadás után mentettek. Szép kontra volt.

20. perc: Novák kétszer is lőhetett, de mindkétszer sikerült blokkolni.

19. perc: Lang rángatta Kadlec vállát, sárga.

16. perc: Helyzet: szépen kijátszották a Vidi-védelmét, de Kadlec 13 méterről, jó helyzetből fölé helyezett.

12. perc: Korai csere: Stopira helyett Bódi áll be, egyelőre a pontos ok nem ismert.

7. perc: Kadlec próbálkozása volt pontatlan egy szöglet után.

5. perc: Géresi lépett ki a jobb szélen, éles szögből lőtt is, de mellé ment.

2. perc: Szolnoki lőtt távolról, nagyon fölé ment.

1. perc: A Videoton kezdett.

0. perc: A visszavágó 18 órakor kezdődik.

Midtjylland: Dahlin - Nissen, Hansen, Banggaard, Novák - Halsti - Hassan, Olsson (Larsen, 109.), Onuachu, Romer (Pusic, 80.) - Kadlec (Duelund, 69.) (Andersen, Riis, Munksgaard, Larsen, Duelund, Thychosen, Pusic)

Videoton: Kovácsik - Juhász, Vinícius, Lang Á. - Nego, Pátkai, Szolnoki, Stopira (Bódi, 12.)- Barczi, Géresi (Feczesin, 68.), Kovács I. (Suljic, 91.) (Horváth T., Lazovics, Feczesin, Sejben, Bódi Á., Lorentz, Suljic)