Utolsó állva maradt magyar csapatként a Videoton a dán Midtjyllandot fogadja Felcsúton az Európa Liga selejtezőjének 3. fordulójában.
Szerző: admin 2016. július 28., csütörtök 18:18

Videoton: Kovácsik – Nego, Vinícius, Lang, Stopira – Pátkai, Szolnoki – Suljic, Géresi (Barczi 83.), Bódi (Oliveira 61.) – Lazovics (Feczesin 46.).

(Horváth, Barczi, Feczesin, Kovács I., F. Oliveira, Juhász., Simon Á.)

Midtjylland: Dahlin – Nissen, Hansen, Banggaard, Novák – Halsti – Hassan, Olsson, Onuachu, Sisto (Duelund 88.) – Kadlec.
(Andersen, Riis, Romer, Munksgaard, Larsen, Duelund, Thychosen)

90+2. perc: Véget ért a mérkőzés, nehéz helyzetben a Videoton.

90. perc: Két percet hosszabbít a játékvezető.

89. perc: Oliveira szerezte vissza elvesztett labdáját a bal oldalon, majd lőtt, de a kapus bravúrral védett.

88. perc: Sisto helyére Duelund állt be.

87. perc: Oliveira reklamálásért kapott lapot.

83. perc: Géresi le, Barczi be.

78. perc: Onuachu kapott sárgát, mert lekönyökölte Pátkait.

75. perc: Hansen nagyon készült a szabadrúgásra, de fölé lőtt.

71. perc: Kadlec-Romer csere a dánoknál.

67. perc: Stopira beadására Nego érkezett a hosszú oldalon, de néhány lépésről kirúgta a Panchóból a labdát.

61. perc: Bódi helyére Oliveira állt be.

55. perc: Vezetnek a vendégek. A középre ívelt labdát a talán lesen álló Onuachu fejelte le, Lang pedig méterekkel lemaradt Novákról, aki így átvehette a labdát és 10 méterről a kapuba lőtt, 0-1.

51. perc: Hihetetlen! Feczesin pazar labdát kapott 12 méterre a kaputól, lőhetett volna, de inkább cselezett, így utolérték.

49. perc: Bódi szabadrúgását foghatta volna a kapus, de kipattant róla, Stopira csapott le rá, de lövése lepattant a kapusról. Komoly lehetőség volt.

47. perc: Pátkai kapott talán túl szigorúan sárgát.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

46. perc: Feczesin állt be Lazovics helyére.

45. perc: Véget ért az első játékrész.

44. perc: Hassan váratlan lövése meglephette volna Kovácsikot, de helyén volt a magyar kapus.

38. perc: Bódi sarokrúgására Stopira érkezett, de ismét kifejelték a védők a labdát.

37. perc: Nego szépen meghúzta a bal szélen, középre is tudott adni, de szögletre mentettek a védők.

24. perc: Sisto gyorsított fel a jobb oldalon és hagyta ott védőjét, az alapvonalról középre emelte, de Kovácsik figyelt és fogta a labdát.

20. perc: Géresi ment el a bal szélen és egy csel után középre adott, de rosszul.

16. perc: Suljic remek csellel hagyta ott Nissent, aki visszarántotta, így sárgát kapott.

15. perc: A szöglet után Novák fejelt, de Kovácsik könnyen fogta.

15. perc: Sisto szabadrúgása megpattant a sorfalon és fölé szállt.

13. perc: Bódi lapos lövése elakadt egy védőben és az ismétlésből sem sikerült eltalálnia a kaput.

12. perc: Suljic gyönyörű csellel játszotta tisztára magát, aztán azonban jócskán a jobb alsó mellé lőtt.

5. perc: Lazovics remek labdával ugratta ki Géresit, ziccer lehetett volna, de Dahlin kijött és felszedte előle a labdát.

3. perc: Bódi próbálkozott lövéssel 25 méterről, de jócskán elkerülte a bal felső sarkot.

2. perc: A dánok kerültek gyorsan helyzetbe, a megcsúsztatott labda után fejeltek fölé.

1. perc: Géresi indította útjára a labdát.