Szlovákiában jelentették be.
Az NB I-ből is van ajánlata a Slovan csapatkapitányának - kattints!
Február 11-én, egyelőre nem ismert helyszínen találkozik egymással a magyar bajnokságot vezető Videoton és a szlovák rekordbajnok Slovan Bratislava együttese – jelent meg a profutbal.sk oldalán.
A február 5-ig Törökországban edzőtáborozó Slovan a Steaua Bukaresttel és a Dinamo Zagrebbel is találkozik többek között, mielőtt összecsapna a tervek szerint a fehérváriakkal.
Ez lehet Priskinék főpróbája a február 18-i, a sereghajtó Tatran Presov elleni bajnoki folytatás előtt. A Slovan a 3. helyen várja a tavaszi idényt.
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili Áron
A Barcelona első csapatával kezdte meg a felkészülést a magyar válogatott kapus, Yaakobishvili Áron.
ETO
Fiatal érkező
Modou Lamin Mass a győri zöld-fehéreknél folytatja pályafutását.
Tóth A., Komáromi, Mim
Így áll a helyzetük
Tóth Alex marad a Bournemouth-nál, Komáromi György várhatóan elhagyja a Maribort (magyar és külföldi folytatás is jöhet), míg Mim Gergely iránt az NB I-ből érdeklődnek - árulta el az NSO-nak Papp Bence.