Újpest: Kétszeres horvát válogatott támadóval erősítettek – hivatalos

Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu információi: a lila-fehéreknél folytatja pályafutását a Puskás Akadémiától távozó csatár.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 6., péntek 11:21
Igaznak bizonyultak a csakfoci.hu információi: a lila-fehéreknél folytatja pályafutását a Puskás Akadémiától távozó csatár.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 6., péntek 11:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Hivatalossá vált, amit a csakfoci.hu napokkal ezelőtt már előre jelzett:

az Újpest FC-ben folytatja pályafutását a Puskás Akadémiától távozó kétszeres horvát válogatott támadó, Antonio Perosevic.

A középcsatár poszton bevethető labdarúgó legutóbb a 2017/2018-as idényben lépett pályára Magyarországon, akkor a felcsútiak színeiben 22 (17-szer kezdett, 5 meccsen csere volt) bajnokin 2 találatot szerzett és 3 gólpasszt jegyzett. Ezen kívül a Magyar Kupa sorozatban 8 összecsapáson 5-ször volt eredményes.

– Nagyon örülök, hogy ide igazolhattam, mivel az Újpest egy nagymúltú csapat, amely kiváló szurkoló táborral rendelkezik. Bízom benne, hogy a kemény munkának köszönhetően a dobogón fogunk végezni a bajnokság végén  – nyilatkozott a klubhonlapnak a 11-es mezszámot választó Perosevic a papírmunkát követően.

Átigazolások
Fradi
Nagy Barnabás távozhat
A Csakfoci úgy értesült, hogy Nagy Barnabásra nem számít a Borbély Balázs vezette szakmai stáb, így nem állnának a távozása útjába.
Békéscsaba
Változások a keretben
Albert István, Borsos Filip, Daru Bence, Ésik Ákos, Kelemen Dávid, Kotula Máté, Kovács Gergő, Major Gergő György, Mikló Roland, Nagy Richárd és Pintér Bence is távozik.
ZTE
A Rangers fut be?
A TMW legfrissebb cikke szerint a Rangers előrehaladott tárgyalásokat folytat Akpe Victory szerződtetéséről, így jelenleg a skótok állnak a legközelebb a megszerzéséhez.
Tovább az összes átigazoláshoz