Információink szerint a lila-fehérek két játékos szerződtetését is bejelentik hamarosan. Egy lett középpályás és egy bosnyák hátvéd érkezik.
A csakfoci.hu értesülései szerint az Újpest hamarosan két játékos leigazolását is bejelenti. Egyikük a lett válogatott Janis Ikaunieks, aki a Fradinál is volt próbajátékon, mesterhármast is szerzett, ám a zöld-fehérekhez végül nem írt alá. Ezt követően Újpesten tűnt fel, és úgy tudjuk, a labdarúgó Nebojsa Vignjevic együtteséhez igazol. A Metz játékosa legutóbb a lett Liepajában volt kölcsönben.
Rajta kívül lesz még egy érkező Újpesten: a legutóbb a szerb élvonalbeli Vojvodinát erősített Dzenan Burekovic is a lila-fehéreknél folytatja karrierjét. A klubnál már régóta szerettek volna balhátvédet igazolni, és úgy tűnik, most sikerül valóra váltani a terveket. Burekovic szabadon igazolható, így ingyen érkezik.
Átigazolások
Kapós lett a fiatal légiós
Akpe Victory
Portugál sajtóhírek szerint a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory felkeltette a Benfica érdeklődését, miután remek félszezont produkált Nuno Campos vezetőedző irányítása alatt.
Újabb légiós távozott
Ante Roguljic
Közös megegyezéssel és azonnali hatállyal szerződést bontott a DVTK és Ante Roguljić. A horvát középpályás így a Fizz Liga utolsó fordulójában sem lép pályára. (dvtk.eu)
Fordulat a kapitánykérdésben
Bernd Storck
A bangladesi szövetség továbbra is új szövetségi kapitányt keres, a jelöltek között Bernd Storck neve is felmerült, miközben egy nem várt név is felbukkant a pozíció várományosaként.