Újpest: Az ultrák és a gólok is visszatértek a stadionba 10 hónap után - videó

A ZTE elleni 2-0-s kupasiker góljai mellett a hangulatból is ad ízelítőt az Újpest Shop videója. Mint ismeretes, a lilák 2016. április 30. után játszhattak először újra a Szusza Ferenc Stadionban. A folytatás szombaton jön, már a Ferencváros elleni bajnoki derbivel.
Dudás Gábor 2017. március 2., csütörtök 10:32
A ZTE elleni 2-0-s kupasiker góljai mellett a hangulatból is ad ízelítőt az Újpest Shop videója. Mint ismeretes, a lilák 2016. április 30. után játszhattak először újra a Szusza Ferenc Stadionban. A folytatás szombaton jön, már a Ferencváros elleni bajnoki derbivel.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 2., csütörtök 10:32
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz