Újpest: Az ultrák és a gólok is visszatértek a stadionba 10 hónap után - videó

A ZTE elleni 2-0-s kupasiker góljai mellett a hangulatból is ad ízelítőt az Újpest Shop videója. Mint ismeretes, a lilák 2016. április 30. után játszhattak először újra a Szusza Ferenc Stadionban. A folytatás szombaton jön, már a Ferencváros elleni bajnoki derbivel.
Dudás Gábor 2017. március 2., csütörtök 10:32
A ZTE elleni 2-0-s kupasiker góljai mellett a hangulatból is ad ízelítőt az Újpest Shop videója. Mint ismeretes, a lilák 2016. április 30. után játszhattak először újra a Szusza Ferenc Stadionban. A folytatás szombaton jön, már a Ferencváros elleni bajnoki derbivel.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 2., csütörtök 10:32
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz