NB I: Bajnokságon belülről igazolhat támadót az Újpest

A csakfoci.hu információi szerint Fernando Viana, a Kisvárda brazil támadója a nyári átigazolási időszakban az NB I-ben hatodik helyen végző Újpestnél köthet ki.
Csakfoci Admin 2021. május 17., hétfő 17:58
A csakfoci.hu információi szerint Fernando Viana, a Kisvárda brazil támadója a nyári átigazolási időszakban az NB I-ben hatodik helyen végző Újpestnél köthet ki.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. május 17., hétfő 17:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu értesülései szerint jó eséllyel a nemrég véget ért idényben Magyar Kupa-győztes, ezáltal a következő kiírásban az Európa Konferencia Ligában induló Újpest szerződtetheti a Kisvárda csatárát, Fernando Vianát.

Úgy tudjuk, 29 éves a dél-amerikai támadó várhatóan napokon belül aláírja a szerződést, és hivatalosan is bejelenthetik az érkezését a Megyeri úton.

Viana 2020 januárjában igazolt a Kisvárdára, ahol az elmúlt másfél évben 42 mérkőzésen 8 gólt szerzett a bajnokságban. A mögöttünk hagyott idényben 27 mérkőzésen lépett pályára és négy gólt rúgott a bajnokságban.

Az Újpest a mögöttünk hagyott idényben a 6. helyen zárt az OTP Bank Ligában.

Átigazolások
Egyre nehezebb helyzetben
Gera Dániel
Iráni sajtóhírek szerint a Persepolis vezetőedzője, Mehdi Tartar már nem számol Gera Dániel szolgálataira.
Svédországból erősíthetnek
Musa Jatta
Svéd sajtóhírek szerint az ETO FC ajánlatot tett az Östers IF 20 éves gambiai válogatott védőjéért, Musa Jattáért.
Megvan a megállapodás
Gulácsi Péter
Megállapodott Gulácsi Péter átigazolásáról a Villarreal és az RB Leipzig, a magyar kapus hamarosan áteshet az orvosi vizsgálaton.
Tovább az összes átigazoláshoz