Egy erősen vitatható játékvezetői ítélet döntötte el tulajdonképpen az Újpest paksi fellépését: a nem sokkal korábban öngólt vétő Bobál Dávid és a lilák legnevesebb téli igazolása, az elefántcsontparti Lacina Traoré találkozójának végén 11-est ítélt Farkas Ádám játékvezető a 67. percben, pedig a szabálytalanság a visszajátszások szerint még a 16-oson kívül történt meg / kezdődött el. A csatár be is vágta a büntetőt, kialakítva a 0-2-s végeredményt.
A Honvéd mezőkövesdi fellépésén is akadtak véleményes ítéletek a kispestiek szerint:
Olvastad már?
Batik: "Két egyértelmű tizenegyest nem kaptunk meg" - videón a Honvéd-védő vitatott esése
Mezghrani és Danilo esetében is salamoni döntést hozott a játékvezető, ezt nehezményezte a Mezőkövesd-Honvéd lefújása után a vendégek védője, Batik Bence.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.