Felkészülés: Az Újpest kiütötte NB II-es ellenfelét

Felkészülési mérkőzésen az Újpest 6-1-re legyőzte a Siófok csapatát.
Privacsek András 2020. szeptember 6., vasárnap 10:59
Szerző: Privacsek András 2020. szeptember 6., vasárnap 10:59

A 20. percben Bacsa indult meg a bal szélen majd ívelt be középre. Perosevic elől Medgyesi próbált szerelni, de végül róla pattant be a labda a hálóba - írja az ujpestfc.hu.

Három perccel később Pauljevicet buktatták, a megítélt szabadrúgást Katona végezte el, Máté pedig gyönyörűen érkezett ütemre, és talált a vendégek kapujába, ezzel 2-0-ra módosítva az eredményt.

Eseménydús második negyvenöt perc következett. Előbb Katona Mátyás talált be egy nagyszerű egyéni akció végén, majd Baosic fejelt a kapuba, egy szögletet követően. A Siófok igyekezett a második félidőben átvenni a játék irányítását, lelkesedésüket azonban Gigic találata valamennyire letörte. A 79. percben így is sikerült betalálnia vendégeinknek: egy tizenegyest értékesített a Balaton-parti együttes. Branko Pauljevic a 81. percben beállította a 6-1-es végeredményt.

Újpest - Siófok 6-1 (Medgyesi-öngól 20., Máté 23., Katona 49., Baosic 55., Gigic 60., Pauljevic 81., ill. Horváth 79. - 11-esből)