A Vidi Újpest-veréssel avatta fel új stadionját - videó

Az OTP Bank Liga 6. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Vidi az új fehérvári stadion első mérkőzésén 1-0-ra legyőzte az Újpestet.
Privacsek András 2018. november 21., szerda 20:53
Szerző: Privacsek András 2018. november 21., szerda 20:53

A Vidi kezdte veszélyesebben a meccset. Az 5. percben Milanov 17 méteres lövése alig ment mellé. Szűk negyedóra elteltével majdnem vezetést szereztek a hazaiak: Vinícius csúsztatott meg egy szögletet, a menteni igyekvő Litauszki pedig a bal kapufára küldte a labdát.

Pár perccel később ziccert hibázott az Újpest, előbb Novothny nem találta el jól a labdát nagy helyzetben, majd Obinna törte el 10 méterre a kaputól.

Stadionavató: A rendőröknek kellett közbeavatkozni az újpesti szektorban - videó
A mérkőzés hajrájához közeledve rendőri beavatkozásra volt szükség a Vidi - Újpest (1-0) mérkőzésen.

A második félidő egy nagy Kovács-helyzettel indult, de Pajovic lábbal kivédte a 8 méteres lövést.  Az 58. percben megszületett az MOL Aréna Sóstó első találata: Milanov szögletét követően Juhász fejelt 7 méterről a bal sarokba.

Több gól nem esett, így a Vidi győzelmével feljött a harmadik helyre, az Újpest a hatodik.

Vidi - Újpest 1-0 (Juhász 58.)