Pintérék nyolcat lőttek az első felkészülési meccsen

Első felkészülési mérkőzésén 8–0-ra verte a Főnix együttesét Pintér Attila csapata.
Privacsek András 2017. június 22., csütörtök 10:44
Szerző: Privacsek András 2017. június 22., csütörtök 10:44

A Puskás Akadémia a megyei harmadosztályban 202 gólt szerezve lett első. A lelkes vendégek ellenállását a 9. percben Ulysse Diallo törte meg, aki egy Nagy Zsolt-beadás után kibrusztolt labdát pofozott a hálóba - írja a pfla.hu. Az első félidő hátralévő részében már csak Hegedüs János szerzett gólt, aki Balogh Balázs szögletét bólintotta a kapuba.

A második játékrészre sort cserélt Pintér Attila, s az „újak” meg is hálálták vezetőedzőnk bizalmát. A gólok sorát az 51. percben Csilus Ádám nyitotta, aki Zsidai László passza után kétszer is a kapusba lőtt, mielőtt megtalálta az utat a hálóba. Az erejükkel teljesen elkészült látogatók ezután sorra kapták a gólokat, a termelésben a horvát középpályás, Stipe Bacelic-Grgic járt elöl, aki egymás után háromszor köszönt be a zöld mezeseknek. Rajta kívül a fordulás után a láthatóan nagy kedvvel játszó Szakály Péter is betalált, a 8–0-s végeredményt az utolsó percben Csilus Ádám állította be.

Puskás Akadémia FC - FC Főnix 8–0 (Diallo 9., Hegedűs J. 37., Csilus Á. 51., 90., Bacelic-Grgic 55., 61., 77., Szakály 81.)

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)