Edzőmeccsek: Kapott gól nélküli győzelemmel zárta edzőtáborát a Puskás Akadémia

Harmadik felkészülési meccsét is kapott gól nélkül nyerte meg a PAFC ausztriai edzőtáborában.
Csakfoci Admin 2021. június 25., péntek 19:13
Szerző: Csakfoci Admin 2021. június 25., péntek 19:13

Harmadik felkészülési mérkőzését játszotta ausztriai edzőtáborában a Puskás Akadémia, amely két győzelem után ma Weslen Júnior góljával 1–0 arányban múlta felül a szlovén NK Aluminij együttesét.

A felcsúti klub honlapjának tudósítása szerint az 58. percben Skribek Alen megindulása után Weslen Júniorhoz került a labda, aki a balösszekötő helyéről, húsz méterről szépen kilőtte a bal alsó sarkot (1–0) - a támadó első gólját szerezte PAFC-mezben.

A Puskás Akadémia 1-0-s sikerével három győzelemmel, kapott gól nélkül zárta ausztriai edzőtáborát.

Puskás Akadémia FC–NK Aluminij 1–0 (0–0)

Gólszerző: Weslen Jr. (58.)

PAFC: Markek – Major G., Szolnoki, Stronati, Deutsch L. – Mim, Corbu, Posztobányi – Komáromi, Gruber, Kiss T.
Csereként pályára lépett: J. Nunes, Spandler, Ominger, Skribek, Weslen Jr., Hosszú Z., Ganbajar