30 méteres szabadrúgásgóllal döntötte el az Újpest elleni bajnokit a felcsúti cserejátékos - videó

Csereként beállva döntötte el a Puskás Akadémia Újpest elleni meccsét Yoell Van Nieff, aki egy 30 méteres szabadrúgásból vette be Filip Pajovic kapuját.
Csakfoci Admin 2020. március 1., vasárnap 12:48
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 1., vasárnap 12:48

A 74. percben, 2-1-es vendégvezetésnél lépett pályára a Zalaegerszegen rendezett Újpest-Puskás Akadémia bajnokin Yoell Van Nieff. A felcsútiak légiósa remek cserének bizonyult, ugyanis a 87. percben egy 30 méteres szabadrúgásból bevette Filip Pajovic kapuját, eldöntve a három pont sorsát (a végeredmény 2-3 lett). Van Nieff a 91. minutumban kis híján egy gólpasszt is kiosztott, amikor nagyszerűen indította Slaagveert, itt kevésen múlt a negyedik Puskás Akadémia-gól.