Régi-új klubjánál, Mezőkövesden folytatja pályafutását Molnár Gábor, aki végleg távozott a Puskás Akadémiától.
Alapemberének megtartásáról számolt be hivatalos honlapján az NB I-ben szereplő Mezőkövesd-Zsóry: a matyóföldi klub végleg megszerezte a Puskás Akadémiától a 25 éves támadót, Molnár Gábort, aki az előző szezont kölcsönben töltötte Mezőkövesden, valamint 2014 és 2017 között már szintén futballozott a sárga-kékeknél.
Most megállapodás született a mezőkövesdi és a felcsúti klub, valamint a játékos között, aminek következtében a kövesdiek végleg megszerezték Molnárt, aki hároméves szerződést írt alá.
Olvastad már?

A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.

Nyíregyháza
Fejér öt év után távozhat
A Csakfoci információja szerint távozik Nyíregyházáról a 30 éves kapus, Fejér Béla, aki visszatérhet a Sepsi OSK-hoz.

Újpest
Megjött a válogatott csatár
A lila-fehérek szerződtették az OFK Beograd gólerős, suriname-i válogatott csatárát, Gleofilo Vlijtert.