A Puskás U19-es csapata legyőzte Raúl Real Madridját – videó

A Puskás Akadémia U19-es csapata felkészülési mérkőzésen 1-0-ra legyőzte a Raúl González Blanco irányította Real Madrid korosztályos együttesét a madridiak valdebebasi edzőközpontjában.
Csakfoci Admin 2019. március 7., csütörtök 11:45
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 7., csütörtök 11:45

A hazaiak kispadján a Real Madrid élő legendája, Raúl González Blanco foglalt helyet, aki nemrég kezdte meg edzői karrierjét. A remek iramú találkozón akadémistáink sorra alakították ki a helyzeteket, majd a 31. percben a Kiszely Dominik ellen elkövetett szabálytalanság miatt büntetőt ítélt a játékvezető, a büntetőt Skribek Alen higgadtan értékesítette (0–1).

A fordulás után is a mieink álltak közelebb a gólhoz: a 69. percben Skribek lövése a kapufán csattant, de az állás már nem változott. – számolt be a pfla.hu.

Összefoglaló

Nemzetközi felkészülési mérkőzés

Real Madrid Juvenil B – U19 PFLA 0–1 (0–1)

PFLA U19: Laky (Ásványi B., 46) – Major, Papp M., Tóth A., Kovács D. (Pekowski, 46.) – Sipos Z. (Fekete O., 85.), Radics – Skribek (Kocsis M., 85.), Mim (Papp L., 55., Fekete D., 81.), Kiszely (Tóth B., 74.) – Ganbajar.

Gólszerző: Skribek (32. – büntetőből)

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.