A 8. nyári igazolás is megérkezett a Puskás Akadémiához – hivatalos

Ma már a második új játékost jelentette be a klub.
Budai László 2017. június 23., péntek 16:07
Ma már a második új játékost jelentette be a klub.
Szerző: Budai László 2017. június 23., péntek 16:07
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Azok után, hogy a Puskás Akadémiánál ma délután bejelentették a Gyirmót labdarúgójának, Madarász Márknak a szerződtetését, nem sokkal később újabb átigazolás lett hivatalos. A felcsútiak hivatalos honlapja számolt be róla, hogy szerződtették Nyíregyházáról Szécsi Márkot is.

Az egri születésű, 2016 februárja óta Nyíregyházán szereplő, szélsőként és árnyékékként is bevethető labdarúgó a DVSC nevelése, de kölcsönben megfordult Kecskeméten is. A nyírségieknél összesen 39 mérkőzésen lépett pályára, három gólt szerzett és két gólpasszt adott, az NB I-ben 42 meccsen egy találat és két gólpassz fűződik a nevéhez.

Szécsi a 8. nyári érkező Poór Patrik (MTK), Patrick Mevoungou (Diósgyőr), Osváth Attila (Vasas), Ulysse Diallo (Mezőkövesd), Jonathan Heris, Balogh Balázs (mindketten Újpest) és Madarász Márk (Gyirmót) után.

Amint arról délelőtt beszámoltunk, a csakfoci.hu információi szerint távozó is lehet a Puskásnál: Gyömbér Gábort ugyanis elengedné Pintér Attila.

Átigazolások
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Budafok
Érkezők
Újabb négy játékos folytatja pályafutását a Budafok csapatánál: Horgosi Donát hosszabbított, rajta kívül Vankó Imre, Nagy-Kolozsvári Dániel és Kispál Tamás is csatlakozott a Lázok János vezette csapathoz.
Fradi
Peretz nem jön
A Ferencváros egykori kiszemeltje, 31 éves Dor Peretz új szerződést kötött klubjával, a Maccabi Tel-Avivval. A középpályás iránt a Dinamo Zágráb, a CSZKA Szófia és az FTC is tett ajánlatot korábban. (ulloi129.hu)  
Tovább az összes átigazoláshoz