NB I: Hét év és 182 NB I-es meccs után távozhat a Paks játékosa

A csakfoci.hu információi szerint hét év után távozhat Paksról a tolnaiak 34 esztendős középpályása, Kecskés Tamás.
Dudás Gábor 2020. július 13., hétfő 11:40
A csakfoci.hu információi szerint hét év után távozhat Paksról a tolnaiak 34 esztendős középpályása, Kecskés Tamás.
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 13., hétfő 11:40
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Honlapunk információi szerint nagy valószínűséggel nem hosszabbítanak szerződést Pakson a rutinos középpályással, Kecskés Tamással, aki így szabadon igazolható játékosként távozhat csapatától.

A 34 éves középpályás 2013 nyarán igazolt a tolnai zöld-fehérekhez, akik színeiben 182 NB I-es mérkőzést játszott, míg a legutóbbi idényben 18 élvonalbeli és 6 Magyar Kupa-találkozón léphetett pályára.

Miután az utóbbi napokban a paksiak leigazolták Bognár Istvánt, valamint Egerszegi Tamás is visszatért diósgyőri kölcsönjátékából, Kecskésnek újabb riválisai lettek a posztján.

TOVÁBBI EXKLUZÍV HÍREKÉRT KÖVESD A CSAKFOCI.HU-T A FACEBOOKON IS:

Átigazolások
Újpest
Sztojka Valenciában
A spanyol élvonalbeli Valencia megvásárolta a 2010-es születésű Sztojka Márk játékjogát az Újpesttől.
Ferencváros
Gómez neves kérője
Argentin sajtóértesülések szerint a helyi élvonalban második Independiente hivatalos ajánlatot tett a Ferencváros középhátvédjéért, Mariano Gómezért.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Tovább az összes átigazoláshoz