A Paksi FC megtartotta szokásos, bajnoki rajt előtti szurkolói ankétját.
Haraszti Zsolt, ügyvezető igazgató elsőként arról tájékoztatta a szurkolókat, hogy hamarosan, az Újpest FC elleni mérkőzést követően átadásra kerül a munkaterület a kivitelező számára, és elkezdődik az új stadion építése. Utána a várható játékosmozgásokról beszélt, amelyekről, mikor azok hivatalossá válnak, beszámolnak.
Csertői Aurél, vezetőedző értékelte a felkészülést, majd arról beszélt, hogy az új szezon is nagyon nehéz lesz, de ettől függetlenül fejlődést vár, pontszámban mindenképp. Ugyanakkor, hogy ha sikerül is túlszárnyalni a legutóbbi negyvenöt pontot, azt nehéz megmondani, hogy majd mire lehet elég.
A részletes beszámoló itt olvasható a szurkolói ankétról.
Átigazolások
Légiósok
Bősze Levente
Úgy tudjuk, Bősze Levente értékesítésével nagyot kaszált a DAC.
Légiósok
Szintet lépett a fiatal magyar
Az élvonalbeli Sarpsborg 08 bejelentette, hogy leigazolták a magyar U19-es válogatott ígéretes középpályását, Büki Szabolcsot.
Vidi/ZTE
Németh és Babos
Németh Dániel végleg a Videoton játékosa lett, míg Babos Bence a ZTE-hez igazolt.