sdr

Jótékonysági akció Pakson: Gyerekeknek vittek ajándékokat a játékosok

A PAKSI FC játékosai több mint 30 dobozzal járultak hozzá a hagyományos karácsonyi jótékonysági ajándékcsomag-gyűjtéshez.
Dudás Gábor 2018. december 20., csütörtök 9:03
sdr
A PAKSI FC játékosai több mint 30 dobozzal járultak hozzá a hagyományos karácsonyi jótékonysági ajándékcsomag-gyűjtéshez.
Szerző: Dudás Gábor 2018. december 20., csütörtök 9:03

Az MVM Paksi Atomerőmű Zrt. és Paks Város Önkormányzata idén is meghirdette a hagyományos karácsonyi jótékonysági ajándékcsomag-gyűjtést. A gyerekeknek elsősorban meleg ruhákat, írószereket, tisztálkodási szereket, játékokat, édességeket vártak, a családoknak pedig tartós élelmiszereket. Több mint 350 csomag gyűlt össze, amelyek paksi szociális szervezeteken keresztül jutnak el a rászorulókhoz - írja a paksifc.hu.

A Paksi FC játékosai, ahogy tavaly, úgy idén is az elsők között csatlakoztak a gyűjtéshez. Több mint 30 csomagra való adomány gyűlt össze. Elsősorban a gyermekekre gondoltak, és a számukra vásárolt ajándékok kerültek a dobozokba, amiket Berdó Máté, Hahn János és Remili Mohamed szállították el a polgármesteri hivatal aulájában felállított karácsonyfához.

Átigazolások
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Újpest
Nincs vége a Duarte-ügynek
Romániában azt írják, az Újpest 1,7 millió eurót remél André Duartétől és az FCSB-ből, amiért a játékos egyoldalúan bontott szerződést, majd aláírt új csapatához.
Tovább az összes átigazoláshoz