Fotó: www.fcdac.sk/Lelkes Ernő

Felkészülés: Újra magyar csapat ellen fog pályára lépni a DAC

A következő válogatott szünetben a MOL Akadémián fogadja az NB I-es csapatot Peter Hyballa vezetőedző együttese.
Nyikes Zoltán 2019. szeptember 27., péntek 12:21
Fotó: www.fcdac.sk/Lelkes Ernő
A következő válogatott szünetben a MOL Akadémián fogadja az NB I-es csapatot Peter Hyballa vezetőedző együttese.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. szeptember 27., péntek 12:21

Mint ismert, az OTP Bank Liga 8., valamint a szlovák élvonal 11. fordulója után ismét válogatott szünet következik, a klubcsapatok azonban ekkor sem fognak pihenni.

A DAC Dunaszerdahely a hivatalos oldalán tette közzé, hogy október 9-én, 16:30 órai kezdettel

a magyar élvonal jelenleg 8. helyezett együttesét, a Paksi FC-t látjuk vendégül.

A felkészülési mérkőzés helyszíne a MOL Akadémia, a belépés pedig ingyenes lesz.

Peter Hyballa vezetőedző csapata előszeretettel játszik felkészülési találkozókat magyar csapatok ellen, a nyáron a MOL Fehérvár FC és a Vasas FC ellen is összemérte tudását, míg szeptemberben az MTK Budapest volt az ellenfél.

Átigazolások
Yanis Karabelyov
Ex-várdai a Schalkéban?
A Kisvárda korábbi légiósát, a 2023-ban eligazolt Yanis Karabelyovot (jelenleg Partizan Belgrád) 500 ezer eurós fizetéssel csábítja a német másodosztályú Schalke. (Mozzart Sport)
Brandon Domingues
Véget is érhet a spanyol kaland
A nyáron a DVSC-ből a Real Oviedóba igazolt, de ott teljesen mellőzött Brandon Domingues a lengyel élvonal második helyén álló Górnik Zabrzéba szerződhet. (futbol.pl)
Ferencváros
Északról jöhet védő
A svéd Expressen értesülései szerint a Ferencváros is szeretné megszerezni a Mjällby védőjét, Abdullah Iqbalt, és ajánlattételre készül a közeljövőben.
Tovább az összes átigazoláshoz