Fotó: www.paksifc.hu
Ingyenes lesz a belépés a tolnai együttes mérkőzésére az OTP Bank Liga első fordulójában.
"A 2020/21-es bajnoki rajtra végre eljött a rég várt pillanat, megnyithatjuk stadionunk utolsó szekcióját a szurkolók, a csapat és a klub dolgozói előtt. Ezzel pedig újkori létesítményünk teljes egészében elkészült" – olvasható a Paks klubhonlapján.
Az Újpest elleni szezonnyitó mérkőzése előtt stadionavató ünnepséget tart a tolnai klub, a találkozót színes programokkal vezetik fel, többek között
gyerekfocit, Freestyle-bemutatót, koncertet és nyitóbeszédeket
is fognak látni a kilátogató szurkolók, míg a műsorvezető Gundel-Takács Gábor lesz.
A klubhonlap kiemeli, a belépés mindenki számára ingyenes lesz.
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.