Fotó: www.paksifc.hu
Ingyenes lesz a belépés a tolnai együttes mérkőzésére az OTP Bank Liga első fordulójában.
"A 2020/21-es bajnoki rajtra végre eljött a rég várt pillanat, megnyithatjuk stadionunk utolsó szekcióját a szurkolók, a csapat és a klub dolgozói előtt. Ezzel pedig újkori létesítményünk teljes egészében elkészült" – olvasható a Paks klubhonlapján.
Az Újpest elleni szezonnyitó mérkőzése előtt stadionavató ünnepséget tart a tolnai klub, a találkozót színes programokkal vezetik fel, többek között
gyerekfocit, Freestyle-bemutatót, koncertet és nyitóbeszédeket
is fognak látni a kilátogató szurkolók, míg a műsorvezető Gundel-Takács Gábor lesz.
A klubhonlap kiemeli, a belépés mindenki számára ingyenes lesz.
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.