Év vége közeledtével a csakfoci.hu már harmadik alkalommal jelentkezik rendhagyó, exkluzív szavazásával. Honlapunk a 12 NB I-es klubtulajdonos, illetve első számú vezető szavazata alapján választotta meg 2017 legjeit öt kategóriában. A legjobb bírókkal kezdünk.
5. Ki volt 2017 legjobb magyar játékvezetője?
(a voksolók sorrendjét az NB I-es tabella alapján határoztuk meg)
Kubatov Gábor (Ferencváros)
Kassai Viktor
Garancsi István (Videoton)
Vad II István
Szima Gábor (DVSC)
Erdős József
George F. Hemingway (Honvéd)
Szabó Zsolt
Az Újpest FC vezetése
Iványi Zoltán
Leisztinger Tamás (DVTK)
Iványi Zoltán
Haraszti Zsolt (Paks)
Bognár Tamás
Jámbor János (Vasas)
Solymosi Péter
Mészáros László (Puskás Akadémia)
Szabó Zsolt
Tóth Miklós (Haladás)
Szabó Zsolt
Tiba István (Balmazújváros)
Kassai Viktor
Tállai András (Mezőkövesd)
Szabó Zsolt
A végeredmény:
1. Szabó Zsolt, 4 szavazat
2-3. Iványi Zoltán, Kassai Viktor 2-2
4-7. Bognár Tamás, Erdős József, Solymosi Péter, Vad II István 1-1
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.