Fotó: M4 Sport
A meglepetésgyőzelmet arató Siófoknál pályára lépett a Vasas korábbi közönségkedvence, Ferenczi István is.
Mint ismert, folytatódott a feljutási álmokat dédelgető Vasas negatív szériája az NB II 8. fordulójában, miután 2-0-ra kikapott Schindler Szabolcs vezetőedző debütálásán a Siófok otthonában, így az angyalföldiek már a 13. helyen állnak, közelebb a kieséshez, mint az NB I-hez.
A mérkőzésnek külön pikantériája volt, hogy a Balaton-partiaknál a 88. percben pályára lépett a hétfőn a 43. születésnapját ünneplő Ferenczi István, aki egyidejűleg a Siófok jelenlegi erőnléti edzője is, de pályafutása során éppen a Vasasban játszotta a legtöbb mérkőzését.
https://www.facebook.com/392016870930528/videos/744992529398318/?__so__=channel_tab&__rv__=all_videos_card
Átigazolások
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.