Bogár Gergő szombaton vezetheti élete első NB I-es bajnokiját, a Rebrov bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán pedig a fővárosi rangadót kapta.
Életében először vezethet NB I-es bajnoki mérkőzést Bogár Gergő. A salgótarjáni, 1991-es születésű játékvezető előtt utoljára 2015. április 4-én vezetett újonc bíró az NB I-ben, akkor Karakó Ferenc debütált, aki fél évvel később már FIFA-játékvezető is lett - írja a focibiro.hu. Bogár a Mezőkövesd - Puskás Akadémia bajnokit kapta.
Az Újpest - Honvéd fővárosi rangadót az egy hete a Ferencváros új vezetőedzőjének, Szerhij Rebrovnak bemutatkozó meccsén bíráskodó Iványi Zoltán vezeti majd. A vasárnapi Ferencváros - MOL Vidi FC meccs játékvezetőjét holnap jelöli ki az MLSZ.
A 7. forduló játékvezetői
Debrecen - Haladás: Erdős József
Mezőkövesd - Puskás Akadémia: Bogár Gergő
Újpest - Honvéd: Iványi Zoltán
MTK - Kisvárda: Solymosi Péter
DVTK - Paks: Andó-Szabó Sándor
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.