Az MLSZ RangAdó Díjátadóján szerdán este három kategóriában hirdettek győztest.
A RangAdó Díjátadón a Ferencváros vezetőedzőjét, Serhij Rebrovot választották az év legjobb edzőjének.
Az év felfedezettje a ZTE 20 éves játékosa, Bolla Bendegúz lett, míg a legjobb játékvezetőnek járó díjat Berke Balázs kapta.
A további négy kategória (az év játékosa, gólkirály, a legszebb gól, Fair Play-díj) győztesére az M4 Sport csütörtökön és pénteken 21 órakor kezdődő műsoraiban derül fény.
Átigazolások
Újpest
Fordulat is jöhet Duarte ügyében
Az Újpest híreivel foglalkozó portál szerint André Duarte továbbra is érvényes szerződéssel rendelkezik, a klub akár jogi útra is terelheti az ügyét.
Újpest
Irány Bukarest?
Az Újpestről várhatóan távozó André Duarte máris új kérőre lelt: a román bajnok FCSB-nél komolyan számolnának vele
Kazincbarcika
Távozik a 92-szeres válogatott védő
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.