NB I: Két öngól született a Haladás és a Honvéd meccsén

Megosztoztak a pontokon a felek.
admin 2016. július 30., szombat 17:56
Szerző: admin 2016. július 30., szombat 17:56

A meccs minden fontos mozzanata itt - kattints!

Álmoskásan indult a találkozó, amely az első félidő egészére rányomta a bélyegét. A legkomolyabb lehetőség a 16. percben Koszta előtt adódott, de a szabadrúgását Király kikapta a léc alól.

A fordulást követően sem sokat változott a helyzet, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben, a mezőnyben zajlott a játék. A hajrában viszont felpörögtek az események: a 74. percben Halmosi ment el a bal oldalon, középen Rácz érkezett, de végül a menteni igyekvő Hajdúról került a hálóba a labda (1-0). Nem kellett azonban sokat várni a Honvéd egyenlítő góljára: a 76. percben Baráth beadása megpattant Bosnjak vállán, a labda pedig védhetetlenül pattant Király kapujába (1-1).

A hajrában a Haladás könnyen megnyerhette volna a meccset, de Kovács Lóránt elpuskázta a meccslabdát, így maradt az 1-1-es végeredmény.

Haladás - Honvéd 1-1 (0-0)

Gólszerzők: Hajdú (74. - öngól), ill. Bosnjak (76. - öngól)