Az MTK Budapesthez szerződik Futács Márkó, aki a szlovén bajnokság 3. helyén álló Olimpija Ljubljanától igazol a kék-fehér klubhoz.
Futács Márkó idehaza korábban a DVTK-ban, a MOL Fehérvárban és a ZTE-ben is szerepelt, a 95, Magyarországon lejátszott tétmérkőzésén 33 gólig és 12 gólpasszig jutott.
A 2016/17-es idényben horvát gólkirály lett 18 találattal a Hajduk Split színeiben, de légiósként megfordult többek között az angol Leicester, a Portsmouth, valamint a német Werder Bremen és Ingolstadt csapatainál is - írja az mtkbudapest.hu bejelentésében.
A remek felépítésű, 196 centiméter magas csatár háromszor lépett pályára a magyar válogatottban, korábban tagja volt az U20-as világbajnokságon bronzérmet szerzett csapatnak is.
A támadó természetesen már az MTK Budapesttel kezdi meg a felkészülést január elején.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.