MTK

Lépnie kellett az MTK-nak: Új védő érkezését jelentették be

Az MTK Budapest - reagálva a csapatnál kialakult helyzetre - a horvát Marko Perkovicot szerződtette a védelem közepére.
Dudás Gábor 2021. február 4., csütörtök 11:30
Az MTK Budapest - reagálva a csapatnál kialakult helyzetre - a horvát Marko Perkovicot szerződtette a védelem közepére.
Szerző: Dudás Gábor 2021. február 4., csütörtök 11:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 29 éves belső védő, Marko Perkovic az őszi idényben a szlovén bajnokság 2. helyén álló NK Olimpija alapembere volt, így azonnal bevethető játékosként csatlakozik az MTK keretéhez - írja az mtkbudapest.hu.

A kék-fehéreknek azért volt szükségük új játékosra ezen a poszton, mert középső védőik közül Baki Ákos a műtétje után még nincs tökéletes állapotban, a Puskás Akadémia ellen megsérült Pintér Ádám a következő hetekben nem lesz bevethető, ahogy a portál Tiago Ferreira sem, aki COVID-betegsége után lábadozik.

"A sűrű bajnoki menetrendre való tekintettel azonnal léptünk, és fél plusz egy éves szerződést kötöttünk a 189 cm magas, mindkét lábát remekül használó horvát belső védővel, aki csütörtökön már be is kapcsolódik a közös munkába. Perkovic a szlovén, a horvát és a bosnyák élvonalban is játszott már karrierje során" - írja a klubhonlap a bekk kapcsán.

Átigazolások
Daru Bence
Visszavonult
Daru Bence saját Facebook-oldalán jelentette be, hogy 32 évesen visszavonul a profi labdarúgástól. A rutinos támadó 212 NB II-es és 13 NB I-es meccsen lépett pályára pályafutása során.
Madridban folytatja
Yaakobishvili Áron
Yaakobishvili Áron az idei szezonban kölcsönben az Atlético Madrileño második számú csapatában szerepel majd.
Ex-Fradi
Acolatse távozott
Elton Acolatse érkezését hivatalosan is bejelentette a szaúd-arábiai élvonalban szereplő Al-Hazem.
Tovább az összes átigazoláshoz