Közös megegyezéssel szerződést bontott Feczkó Tamással a fővárosi csapat, utódját a következő napokban jelenthetik be.
A mai nappal távozik posztjáról Feczkó Tamás, miután klubunk vezetése erről megállapodott a szakemberrel - írja az mtkbudapest.hu.
Feczkó vezetőedzői pályafutásán a Balmazújvárosnál kezdte 2015-ben, 2017-ben pedig már feljutást ünnepelhetett az NB II-es csapattal. Ugyanazon év nyarán az élvonaltól búcsúzó MTK Budapesthez szerződött, és a csapatot azonnali visszajutáshoz segítette. Az NB I-ben is a fővárosi csapat élén mutatkozhatott be, és 24 forduló alatt 9 győzelmet, 4 döntetlent és 11 vereséget ért el, mielőtt vasárnap távozott az NB I-ben jelenleg a Mezőkövesdtől egy ponttal lemaradva a 7. helyen álló MTK-tól.
A klub hivatalos oldalának tájékoztatása szerint az új vezetőedző személyéről a következő napokban születik döntés.
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).