MTK - Aktobe 2-0

Kövesd a meccset nálunk!
Mokány Lajos 2016. július 7., csütörtök 15:16
Szerző: Mokány Lajos 2016. július 7., csütörtök 15:16

Az Európa Liga selejtezőjének első körében az MTK a kazah Aktobe csapatát fogadja, a találkozó 18.00-kor veszi kezdetét. Az első meccs 1-1-es döntetlennel zárult.

MTK - Aktobe 2-0 (1-0)

93. perc: Vége! Az MTK 3-1-es összesítéssel jutott a második selejtezőkörbe.

90. perc: Kanta-Jakab. A fiatal játékosnak ez az első tétmeccse az MTK-ban.

89. perc: Hrepka fejelt fölé 7 méterről óriási helyzetben.

86. perc: Az azeri Qäbälä lesz az MTK ellenfele a második selejtezőkörben.

85. perc: Bese 16-ról a hosszúba tekert. Eldőlt! 2-0.

84. perc: Nikacs-Hrepka

81. perc: Abilkhan jött a sérült Golubov helyére.

78. perc: Otarbayev tenyerelte ki a léc alól Torghelle emelését.

70. perc: Gera lőtt éles szögből, a kapus védett.

65. perc: Baki fejese után Tsveiba könyökkel mentett a tizenhatoson belül, de a bíró nem ítélt 11-est.

62. perc: Szatmári-Borbély csere.

61. perc: Kanta beadása után Szatmári fejelt fölé.

56. perc: Dao-Golubov csere.

54. perc: Dao került ziccerbe, de 14 méterről csúnyán fölé lőtt.

49. perc: Zhalmuka 18 méteres lapos lövését fogta Hegedüs.

46. perc: Folytatják a csapatok.

45. perc: Szünet!

42. perc: Zhalmuka került helyzetbe, de két méterre  a kaputól szerencsére nem tudta átvenni a labdát.

37. perc: Egy veszélyes Aktobe-támadás végén Hegedüs jól mozdult ki a kapujából és felszedte a labdát a támadók elől.

35. perc: Gera lőtt szélről a kapu fölé.

29. perc: Kanta szöglete után Baki fejelt 10 méterről, a kapus védett.

27. perc: Szatmári 22 méteres lövése ment kevéssel mellé.

18. perc: A kazah csapat próbál kezdeményezni, de kevés sikerrel.

11. perc: Bese lövése vágódott le a védőkről.

10. perc: Egyértelműen jobb az MTK.

7. perc: Vezet az MTK! Gera passzából Nikacs szerzett gólt, 1-0!

3. perc: Vass lövése nem talált kaput.

2. perc: Nikac hagyott ki egy helyzetet.

1. perc: Elkezdődött a találkozó.

Az MTK összeállítása: Hegedüs - Bese, Grgics, Baki, Poór - Vass, Kanta, Szatmári L. - Gera, Torghelle, Nikacs (Groppioni, Deutsch, Jakab, Vukmir, Hrepka, Szatmári I., Borbély)

Az Aktobe összeállítása: Otarbayev - Sitdikov, Kouadja, Kairov, Sorokin - Tsveiba, Mitosevics, Bocharov, Zhalmuka - Dao, Viktor (Tamabay, Azovskiy, Shestakov, Golubov, Abilkhan)