61 éves korában, súlyos betegségben elhunyt Handel György, korábbi egyszeres válogatott labdarúgó, az MTK, a Volán, a Siófok, a Veszprém és a Rába ETO egykori támadója.
Handel György 1959. március 20-án született Budapesten. Az újpesti nevelésű támadó pályafutása során 186 NB I-es mérkőzésén 39 gólt lőtt, az NB II-ben, az MTK színeiben gólkirály volt 1982-ben. Pályafutását Máltán fejezte be, ahol a Saint Andrews és a Qormi színeiben szerepelt.
1987-ben a lengyelek elleni Eb-selejtezőn játszott a nemzeti csapatban Garami József szövetségi kapitány együttesében - írja az mlsz.hu.
Átigazolások
Fradi
Középpályást néztek ki?
Úgy hírlik, gólerős középpályással erősíthet a Ferencváros - így áll Basam Zaarura ügye.
Légiósok
Bodnar Simón
Újra téma Bodnar Simón hazatérése; az ETO és a ZTE továbbra is érdeklődik.
Magyar foci
Babos Gábor
A holland másodosztályban szereplő TOP Oss hivatalos csatornáin jelentette be, hogy Babos Gábort nevezték ki a csapat új kapusedzőjének.