61 éves korában, súlyos betegségben elhunyt Handel György, korábbi egyszeres válogatott labdarúgó, az MTK, a Volán, a Siófok, a Veszprém és a Rába ETO egykori támadója.
Handel György 1959. március 20-án született Budapesten. Az újpesti nevelésű támadó pályafutása során 186 NB I-es mérkőzésén 39 gólt lőtt, az NB II-ben, az MTK színeiben gólkirály volt 1982-ben. Pályafutását Máltán fejezte be, ahol a Saint Andrews és a Qormi színeiben szerepelt.
1987-ben a lengyelek elleni Eb-selejtezőn játszott a nemzeti csapatban Garami József szövetségi kapitány együttesében - írja az mlsz.hu.
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.