MTK

Edzőként tért vissza az NB I-be a magyar válogatott csatár

Kenesei Krisztián az MTK-nál egyéni képzéseket tart majd, de az NB III-ban tovább futballozik.
Dudás Gábor 2017. május 11., csütörtök 11:43
Kenesei Krisztián az MTK-nál egyéni képzéseket tart majd, de az NB III-ban tovább futballozik.
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 11., csütörtök 11:43

Az MTK Budapesttel két bajnoki címet is szerző, egykori 29-szeres válogatott támadó, Kenesei Krisztián egyéni képzéseket tart majd a kék-fehérek játékosainak, az U13-tól egészen az első csapatig bezárólag.

 

- Elsősorban a támadókkal foglalkozom: befejezések, lövések, ziccerek, rúgótechnika, kinek, mire van szüksége. Az első foglalkozáson már túl vagyunk, kifejezetten jól sikerült, bízom benne, hogy mindenkinek hasznára válik a képzés. (…) Ez azért alapvetően posztspecifikus képzés, tehát elsősorban támadókkal kell foglalkoznunk, őket kell fejleszteni. Ettől függetlenül persze beszélünk majd az edzőkkel, igyekszünk segíteni a munkájukat – nyilatkozta Kenesei az mtkbudapest.hu-nak, hozzátéve, hogy aktív játékos-pályafutását is folytatja, 40 évesen tovább futballozik az NB III-as III. Kerületi TVE-ben.

Átigazolások
Légiósok
Styles jövője
A nyári átigazolási időszak érdekes lehet Callum Styles számára.
Puskás Akadémia
Két finn légiós jövője is kérdéses?
A Helsingin Sanomat c. finn lap szerint Urho Nissilä és Mikael Soisalo felcsúti jövője is kétségessé vált a magyarországi kormányváltással.
Légiósok
Szoboszlai az új szerződéséről
Szoboszlai Dominik tisztázta új szerződésének helyzetét a Liverpoolnál – és egyértelműen hosszú távon maradna a klubnál.
Tovább az összes átigazoláshoz