Vidi: Szerződést bontottak a válogatott játékossal - távozik a középpályás

Anel Hadzic távozik a MOL Fehérvár FC-től. Közös megegyezéssel szerződést bontott a klub a bosnyák középpályással.
Privacsek András 2020. április 26., vasárnap 11:33
Anel Hadzic távozik a MOL Fehérvár FC-től. Közös megegyezéssel szerződést bontott a klub a bosnyák középpályással.
Szerző: Privacsek András 2020. április 26., vasárnap 11:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A MOL Fehérvár FC és a játékos közös megegyezése alapján távozik klubunktól Anel Hadzic - írja a molfehervarfc.hu. A bosnyák válogatott középpályás 2016 augusztusában érkezett a Vidihez, az elmúlt szezonokban bajnoki címet és kupagyőzelmet ünnepelhetett, tagja volt az Európa Liga csoportkörében szereplő együttesnek is.

Hadzic 2016 óta 85 NB I-es meccsen 11 gólt szerzett a Vidiben, de idén tavasszal már nem lépett pályára egy találkozón sem.

A 30 éves középpályás 14 alkalommal szerepelt a bosnyák válogatottban, mellyel ott volt a 2014-es világbajnokságon.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz