A MOL Fehérvár FC hivatalos oldalán jelentette be, hogy Filipe Oliveira távozik a csapattól.
Filipe Oliveira másfél évvel ezelőtt, 2019. februárjában csatlakozott a Vidi játékosmegfigyelő-hálózatához, a játékososmegfigyelő-karrierjét Szaúd-Arábiában, az Al-Wehda együttesénél folytatja.
A fehérváriak korábbi közönségkedvence pályafutása során a Bragában, a Chelsea-ben, a Parmában és a Torinóban is megfordult, 2011 nyarától öt és fél éven át játszott a Vidiben, 192 tétmeccsen 29 gólt szerzett. Egy bajnoki aranyérmet és három ezüstérmet ünnepelhetett, nyert Szuperkupát és Ligakupát is - írja a molfehervarfc.hu.
Székesfehérváron kívül a ciprusi Anorthoszisz és a romániai Sepsi játékosa is volt, innen vonult vissza 2018 nyarán.
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.