Vidi: Huszti és Vinícius is külön edz

Egyelőre sok hiányzója van a Videotonnak sérülések és izomproblémák miatt.
Privacsek András 2018. január 21., vasárnap 10:22
Egyelőre sok hiányzója van a Videotonnak sérülések és izomproblémák miatt.
Szerző: Privacsek András 2018. január 21., vasárnap 10:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

- Huszti Szabolcs és Vinícius rehabilitációs edzéseken vesznek részt, néhány játékos pedig fertőzéses vírusfertőzésen esett át, vagy apróbb izomproblémákkal küzd, így Scsepovics, Varga és Géresi sem léphetett pályára. A tervek szerint ők a következő mérkőzésen keretben lehetnek - mondta a vidi.hu-nak dr. Kovács Tibor, a Videoton csapatorvosa.

A Videoton szombaton a kínai Beijing Renhe FC ellen ért el 1-1-es döntetlent.

Átigazolások
Honvéd
Távozó is van
A kispestiek 32 éves játékosa, Kesztyűs Barna az Instagramon búcsúzott el a klubtól, így a jelek szerint távozik.
Honvéd
Spanyol védő írt alá
A kispesti klub szerződtette a 25 éves Pablo Garcíát, aki legutóbb a spanyol harmadosztályban szerepelt, és akivel 1+1+1 évre írtak alá.
Puskás A.
Markek: 2027
2021 óta erősíti a Puskást Markek Tamás, aki továbbra is segítheti a felcsútiakat, a 34 éves kapus ugyanis 2027-ig aláírt.
Tovább az összes átigazoláshoz