Ismét a DVSC-ben futballozik majd Bódi Ádám, aki a Videotontól érkezett kölcsönbe egy évre.
Bódi Ádám visszatérését hétfőn délben jelentette be az OTP Bank Liga 11. helyén álló DVSC. A Videoton 1-szeres magyar válogatott középpályása egy évre, kölcsönben igazolt Debrecenbe, a 26 éves játékos egy év után került vissza nevelőklubjához.
A DVSC akkor, 2016 májusában magyar klubokra nem jellemző módon nyilvánosságra hozta, hogy a Videoton 172 millió forint átigazolási díjat fizetett a debrecenieknek a játékosért. A DVSC-vel háromszoros bajnok és háromszoros kupagyőztes Bódi tavaly három és fél évre írt alá a Vidihez.
A mai napon csatlakozik a DVSC keretéhez, és nagy valószínűséggel a pénteki, Vasas elleni bajnokin is láthatják már a pályán a szurkolók.
Neked ajánljuk
Átigazolások

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.

FTC
Traoré továbbállt
Máris távozott török klubjától Adama Traoré, aki a nyáron hagyta el a Ferencvárost.

Inter Miami
Pintér Dániel
Az Inter Miami hivatalosan is kölcsönvette Pintér Dánielt az Inter Miami II-től.