Váltás a Videotonnál: Távozik a korábbi vezetőedző

A csakfoci.hu információi szerint a fehérvári szakmai stáb egyik fontos és már hosszabb ideje a csapatnál dolgozó tagja búcsút int a klubnak.
Dudás Gábor 2018. január 5., péntek 14:28
A csakfoci.hu információi szerint a fehérvári szakmai stáb egyik fontos és már hosszabb ideje a csapatnál dolgozó tagja búcsút int a klubnak.
Szerző: Dudás Gábor 2018. január 5., péntek 14:28
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csakfoci.hu úgy értesült, hogy Pető Tamás elhagyja a Videotont, így a 2015-től pályaedzőként, majd később megbízott vezetőedzőként is dolgozó stábtag nélkül folytatják a munkát Székesfehérváron.

A magyar válogatottban 1998 és 2002 között 14 alkalommal szerepelt egykori középpályás 2011 és 2012 között játékosmegfigyelőként dolgozott a Vidinél Paulo Sousa szakmai stábjában, majd 2015-től a Videoton pályaedzője lett, később, Bernard Casoni távozása után ideiglenesen megbízták a vezetőedzői feladatok ellátásával is. Hét hétig vezényelt akkor a kispadon.

Pető Horváth Ferenc, Henning Berg, majd Marko Nikolic mellett is dolgozott az edzői stábban, de megbízatása mostantól véget ért a csapatnál.

Átigazolások
Kecskemét
Szerződésbontás
Papp Milánnal közös megegyezéssel szerződést bontott a Kecskemét. A 24 éves játékos összesen 2 mérkőzésen játszott a klubnál.
DVTK
Két rutinos játékos távozhat
A DVTK-ból Holdampf Gergő és Tamás Márk is távozhat. Előbbit az NB II egyik újonc feljutója, a Gyirmót csábítja, míg Tamás távozni szeretne a klubtól. (BOON)
Fradi
Átalakulás
Kisebb kerettel, csökkentett bérköltségekkel kell dolgoznia az idei évben a labdarúgócsapatnak, amelynél nem tudnak pénzért játékost igazolni - árulta el Kubatov Gábor FTC-elnök. (Blikk)
Tovább az összes átigazoláshoz