Feczesin Simon-mezzel ünnepelte a gólját.
A Videoton csatára, Feczesin Róbert csapata második találatát szerezte a Haladás ellen 3-0-ra megnyert bajnoki találkozón. A góljánál egy, a csapattársa, Simon Ádám nevével ellátott mezzel ünnepelt, aki jelenleg komoly sérülése után lábadozik. (Fotó: vidi.hu)

Átigazolások
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.
ETO
Tóth Rajmund
Állítólag már Tóth Rajmund alternatíváját keresi a Nürnberg, a német másodosztályból kiesett játékos iránt érdeklődhetnek.
Légiósok
Végleg marad?
A patinás Kicker szerint Szalai Attila kölcsön után végleg a lengyel élvonalbeli Pogon Szczecin játékosa lehet. A Hoffenheim kis összeget remélhet a három évvel ezelőtt 12 millió euróért igazolt védőért.