Nagy megtiszteltetés érte a Videoton fiatal játékosát, aki egy szűk hetet szerepelhet majd próbajátékon a német Borussia Mönchengladbach csapatánál.
A Videoton nyári szerzeménye, Torvund Alexandert a német Borussia Mönchengladbach együtteséhez hívták próbajátékra – írja a vidi.hu. A fiatal támadó nyáron a Vasas Kubala Akadémiától igazolt a fehérvári együtteshez, ahol a második csapatban kap bizonyítási lehetőséget.
A 2000-es születési játékos idén hat alkalommal lépett pályára a Videoton második csapatában, ahol egy találatnál jár. A támadónak nem ez lesz az első próbajátéka, hiszen Fehérvárra igazolása előtt az angol Brighton és a Sunderland csapatainál is eltöltött egy kis időt.
Torvund Alexander a válogatott szünet alatt, vagyis november 5. és 10. szerepel majd próbajátékon a német csapatnál.
Átigazolások
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.
Karcag
Távozó
A Karcag közös megegyezéssel felbontotta Berkeczi Csongor szerződését, aki így távozik a csapattól. A védő nyáron érkezett a klubhoz, egyetlen Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.