Megvan az új Vidi-stadion első gólja - videón a kivilágított aréna

A felvidéki DAC, a Puskás Akadémia FC és a Vidi U15-ös csapatainak részvételével rendeztek minitornát a Sóstói Stadion centerpályáján. Az új stadion első "nem hivatalos" gólját Hanzli Dominik, a Vidi játékosa szerezte. A fehérváriak egy videón mutatták be a stadion "főpróbáját".
Dudás Gábor 2018. november 13., kedd 21:35
A felvidéki DAC, a Puskás Akadémia FC és a Vidi U15-ös csapatainak részvételével rendeztek minitornát a Sóstói Stadion centerpályáján. Az új stadion első "nem hivatalos" gólját Hanzli Dominik, a Vidi játékosa szerezte. A fehérváriak egy videón mutatták be a stadion "főpróbáját".
Szerző: Dudás Gábor 2018. november 13., kedd 21:35
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz