Stefan Scepovic hamarosan a Spanyolországban edzőtáborozó fehérváriak játékosa lehet, újabb komoly forrás erősítette meg a hírt.
Mint arról beszámoltunk, Marko Scepovic testvére, Stefan Scepovic lehet a Videoton második nagy fogása a télen. A 28 éves csatár a Celticet és a spanyol élvonalat is megjárta.
A Marca után a másik nagy spanyol sportlap, az AS is úgy értesült, hogy Stefan Scepovic a Videotonhoz tart, sőt, állítása szerint a szerb válogatott támadó meg is egyezett a fehérváriakkal, így akár már vasárnap aláírhat új klubjához.
Így a játékos már jelenlegi klubja, a Sporting Gijón vasárnapi, Gimnastíc elleni spanyol másodosztályú bajnokin sem vesz már részt, edzője a keretbe sem nevezte.
Átigazolások
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.