Máris elvinné a Vidi nyári igazolását a román rekordbajnok - sajtóhír

Az állítólag a második csapatba "száműzött" Rus Adriánt máris szerződtetné a bukaresti FCSB - állítja egy román portál meg nem erősített hírében.
Dudás Gábor 2019. augusztus 22., csütörtök 13:29
Az állítólag a második csapatba "száműzött" Rus Adriánt máris szerződtetné a bukaresti FCSB - állítja egy román portál meg nem erősített hírében.
Szerző: Dudás Gábor 2019. augusztus 22., csütörtök 13:29

Mint ismeretes, nagy megrökönyödést keltett Romániában Cosmin Contra szövetségi kapitány nyilatkozata, amelyben azt állította a tréner, hogy a válogatottba először meghívott Rus Adriánt azért "száműzte" a MOL Fehérvár FC a második csapatába, mert a 23 éves játékos a román nemzeti csapatot választotta a magyar helyett.

Az állítólagos hír kapcsán a román sajtó már egy következő lépésről is tudni vél: a gsp.ro állítása szerint a 26-szoros bajnok FCSB (korábban Steaua Bukarest) nyújtana "segítő kezet" a nyáron Fehérvárra szerződött, korábban Balmazújvárosban és Sepsiszentgyörgyön is szerepelt játékosnak.

A magyarellenességéről is hírhedt bukaresti klubtulajdonos, Gigi Becali a cikk szerint kölcsönben vinné el a Viditől Rust, de a jövő nyáron egy 400 ezer eurós opciója is lehetne a játékos végleges megvásárlására.

A pletyka szerint Becali már meg is tette az első lépéseket az ügyben.

Olvastad már?
Itt a Vidi reakciója a román vádakra: "Nagy tévedés, nincs szó semmilyen büntetésről"
Kovács Zoltán sportigazgató szerint Cosmin Contra szavaival ellentétben nincs szó sem büntetésről, sem nyomásgyakorlásról Rus esetében.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Kocsis és Bárány helyzete
Kocsis Dominikért Európából érkezett ajánlat, de azt elutasította a Loki, míg Bárány Donátért egyelőre nem történt hivatalos ajánlattétel. Pape Sissoko és Dejan Djokic távozhat.
Mezőkövesd
Távozik a védő
Közös megegyezéssel szerződést bontottak 30 éves védőjükkel, Bora Györggyel, aki ebben a szezonban mindössze két bajnokin lépett pályára.
Légiósok
Szabó Levente válthat
Ázsiából és több európai ligából is érdeklődnek Szabó Levente iránt, aki a több játéklehetőség reményében távozhat a német Braunschweigtől.
Tovább az összes átigazoláshoz