Magyar Kupa: A show-t és a labdát is ellopta a pályára szaladó kutya a Vidi meccsén - videó

Egy kisebb közjáték miatt állt a játék a Gárdony-Fehérvár MK-meccsen. Egy aranyos kutya szaladt be a pályára, néhány kört megtett, majd végül az oldalvonal mellett talált magának egy labdát, amivel elkezdett játszani a pályán kívül.
Csakfoci Admin 2020. október 28., szerda 13:01
Egy kisebb közjáték miatt állt a játék a Gárdony-Fehérvár MK-meccsen. Egy aranyos kutya szaladt be a pályára, néhány kört megtett, majd végül az oldalvonal mellett talált magának egy labdát, amivel elkezdett játszani a pályán kívül.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 28., szerda 13:01
Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz