Kétségbeesett felhívást tett közzé a Vidi-játékos párja: Az Ukrajnában harcoló édesapját keresi

Ivan Petrjak felesége közösségi oldalán kért segítséget követőitől, hogy segítsenek megtalálni édesapját, aki május 6-án tűnt el.
Póczik Dávid 2022. május 13., péntek 17:31
Ivan Petrjak felesége közösségi oldalán kért segítséget követőitől, hogy segítsenek megtalálni édesapját, aki május 6-án tűnt el.
Szerző: Póczik Dávid 2022. május 13., péntek 17:31

A MOL Fehérvár FC-ben futballozó Ivan Petrjak felesége az Instagramon kért segítséget követőitől, hogy segítsenek megtalálni édesapját, aki az orosz-ukrán háború miatt ment harcolni hazájáért.

- Az apámat keresem. Petrenko Ivan Anatolijovics. Utoljára május 6-án voltunk vele kapcsolatban, a Donyeck régióban található Avdiivka közelében tartózkodott. Hálás leszek minden információért és megosztásért – írta a 28 éves játékos felesége az Instagramon.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Юля Петряк (@julia_petryak) által megosztott bejegyzés

Átigazolások
KTE
Pálinkás hosszabbított
A Kecskemét 2028-ig meghosszabbította Pálinkás Gergő eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését.
Fradi
Dhonata távozott
Eligazolt a Fradiból a 21 éves brazil védő, Dhonata, és visszatért hazájába, ahol a harmadosztályú Botafogo-PB együttesébe szerződött.
Kisvárda
Nigériai tehetségek nyomában
Révész Attila Nigériában kutat tehetségek után. Azt is elmondta, hogy a korábban már átigazolt Ridwan Popoolát nem tudják majd sokáig megtartani.
Tovább az összes átigazoláshoz