Huszti Szabolcs visszavonul a profi labdarúgástól: "A szervezetem jelzett"

Bejelentette visszavonulását a MOL Fehérvár FC középpályása, Huszti Szabolcs, aki azonban teljesen nem szakadna el a labdarúgástól.
Csakfoci Admin 2020. június 25., csütörtök 21:46
Bejelentette visszavonulását a MOL Fehérvár FC középpályása, Huszti Szabolcs, aki azonban teljesen nem szakadna el a labdarúgástól.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. június 25., csütörtök 21:46
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Befejezi az aktív játékot Huszti Szabolcs, a MOL Fehérvár FC középpályása - közölte a székesfehérvári klub hivatalos honlapján, miután a játékos a csütörtök délutáni edzésen csapattársaival is közölte, hogy mivel a sérülése nem jött rendbe teljesen, visszavonul.

- Nagyon sokat köszönhetek a labdarúgásnak, nehéz szavakba foglalnom azt, hogy mennyire fontos ez számomra. De már nem a legfontosabb. A legfontosabb, hogy egészségesen láthassam a gyermekeimet felnőni - nyilatkozta a molfehervarfc.hu-nak Huszti Szabolcs.

Őszintén éreztem, sőt a mai napig is érzem magamban az erőt a folytatáshoz, el is kezdtem az edzéseket, de a szervezetem jelzett – itt az ideje befejezni.

Köszönöm mindenkinek a Vidinél, hogy 2018 januárjában bízott bennem. A bajnoki cím, a főtéren az ünneplések, a kupagyőzelem, az Európa-liga csoportkör mind-mind olyan élmény, amelyet nem felejtek el soha. Természetesen szeretném a labdarúgás világában folytatni az életemet, bízom benne, hogy lesz lehetőségem arra, hogy a tapasztalataimat valamilyen formában átadhassam az utánam következő generációknak. Csodálatos karrierem volt, minden úgy történt, ahogy annak történnie kellett.

Huszti a Ferencvárosban kezdte pályafutását, majd légióskodott Franciaországban, Németországban, Oroszországban és Kínában is, majd a Fehérvárhoz tért haza. A magyar válogatottban 51 mérkőzésen 7 gólt szerzett.

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz