Hivatalos: Visszatér a Vidi a saját stadionjába

November 21-én 19:00 órakor, az Újpest ellen lép pályára először a MOL Vidi FC az új Sóstói Stadionban.
Privacsek András 2018. november 10., szombat 12:27
November 21-én 19:00 órakor, az Újpest ellen lép pályára először a MOL Vidi FC az új Sóstói Stadionban.
Szerző: Privacsek András 2018. november 10., szombat 12:27
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

November 21-től kezdődően ismét székesfehérvári otthonában, az új Sóstói Stadionban játssza hazai bajnoki mérkőzéseit a MOL Vidi FC - írja a molvidi.hu.

A nyitómérkőzésen Székesfehérvár Önkormányzatának szervezésében megnyitóünnepség is várja szurkolókat, melynek részleteiről hamarosan tájékoztatást tesz közzé a klub.

2018-ban még további két bajnokira kerül sor Székesfehérváron, a Honvédot és a Ferencvárost is új otthonában fogadja a Vidi.

A piros-kékek legutóbb 2015 őszén szerepeltek saját stadionjukban, azóta a Pancho Aréna volt a csapat otthona.

Címkék: #Vidi #stadion
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz