November 21-én 19:00 órakor, az Újpest ellen lép pályára először a MOL Vidi FC az új Sóstói Stadionban.
November 21-től kezdődően ismét székesfehérvári otthonában, az új Sóstói Stadionban játssza hazai bajnoki mérkőzéseit a MOL Vidi FC - írja a molvidi.hu.
A nyitómérkőzésen Székesfehérvár Önkormányzatának szervezésében megnyitóünnepség is várja szurkolókat, melynek részleteiről hamarosan tájékoztatást tesz közzé a klub.
2018-ban még további két bajnokira kerül sor Székesfehérváron, a Honvédot és a Ferencvárost is új otthonában fogadja a Vidi.
A piros-kékek legutóbb 2015 őszén szerepeltek saját stadionjukban, azóta a Pancho Aréna volt a csapat otthona.
Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.