Furcsa jelenet: Ezért nem játszhat Huszti a Malmö ellen a BL-ben - videó

Sárga lapos eltiltása miatt nem lehet ott a pályán Huszti Szabolcs, a Videoton középpályása a svéd Malmö elleni első BL-selejtezőn. Egy igen érdekes szituáció vezetett a "végzetes" laphoz a Ludogorec elleni visszavágón.
Dudás Gábor 2018. augusztus 2., csütörtök 11:28
Szerző: Dudás Gábor 2018. augusztus 2., csütörtök 11:28

Huszti Szabolcs a szerdai, felcsúti visszavágó (1-0) 85. percében, egy szerelés után nehezményezte a bolgárok által szétszedett osztrák játékvezető, Manuel Schüttengruber döntését, majd megfogta a labdát, amit az ellenfél játékosa el akart venni. Huszti ezután a földre esett, eljátszva, hogy fáj az arca, bár a felvétel alapján nem ért hozzá az ellenfele - számolt be az eset felvételét is közzétevő M4 Sport.

A bíró a jelenet végén a magyar és a bolgár játékosnak is sárga lapot adott, Huszti pedig a feleslegesen kapott figyelmeztetés miatt nem lehet majd ott csapatával a svédországi meccsen, a következő BL-fordulóban. Huszti egy perccel később valóban sárga lapot érően szabálytalankodott, azt viszont nem vette észre a játékvezető.

A Vidi és a Malmö augusztus 7-én, majd 14-én fog összecsapni a 3. selejtezőkörben.