A Fehérvár az utolsó öt bajnoki meccséből négyet elveszített, ráadásul most a sereghajtó vitte el a három pontot Fehérvárról. Loic Nego szerint frusztráltak a játékosok és nagyobb felelősséget kellene vállalnia mindenkinek.
- Frusztráltak vagyunk. Jól kezdtük a mérkőzést, de nehéz időszakban vagyunk. Tudtuk, hogy nagy hangsúlyt kell fektetnünk a védekezésre, de nem tettük, nagyobb felelősséget kell vállalnia mindenkinek. Nagyrészt kontrolláltuk a mérkőzést, de az ellenfél az összes helyzetét gólra váltotta. Nem engedhetjük meg magunknak, hogy átgyalogoljanak rajtunk. Az első félidőben lezárhattuk volna a meccset, de rossz döntéseket hoztunk. Meg kell dolgoznunk a szerencsénkért, ami nem áll mellettünk. Szerdán 180 fokos fordulatot kell vennünk, hogy sikerrel vívjuk meg a Ferencváros elleni kupameccset – mondta Nego a molfehervarfc.hu-nak.
Olvastad már?

NB I: Drámai hazai sorozatban a Fehérvár - 9 százalékos idegenbeli mutató is elég volt a Vidi legyőzéséhez
Nehéz heteket él át a Fehérvár. A Honvéd és az MTK után a Diósgyőr is legyőzte a Vidit az Aréna Sóstóban, ráadásul utóbbi csapat a legrosszabb mutatóval rendelkezik idegenben.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Puskás Akadémia
Dárdai már nagyon közel
Az nso.hu értesülései szerint egyre közelebb a Puskás Akadémiához ifjabb Dárdai Pál, és hamarosan be is jelenthetik az átigazolást. A Hertha 1-szeres magyar válogatott szélsője korábban csak a Vidinél játszott az NB I-ben.

ETO FC Győr
Albán támadót néztek ki
A shkodrasport.com információja szerint a győriek újabb albán játékost szemeltek ki, a portál ugyanis úgy tudja, hogy az ETO már ajánlatot is tett Kevin Dodajért.

Ferencváros
Naby Keita
A jelenlegi állás szerint Naby Keita télen visszatér a Werder Bremenhez - ahol aligha kap majd újabb esélyt.