Kovácsik Ádám jól halad a rehabilitációval, mindent elkövet annak érdekében, hogy gyorsan felépüljön.
Kovácsik Ádám, a MOL Fehérvár FC válogatott kapusa is fontosnak tartja a regenerációt, semmit nem bízva a véletlenre.
Ebben nagy segítségére van a Compex izom-intelligencia elektromos izomstimulátor, mely hozzájárul a minél eredményesebb izomregenerációhoz.
A Compex készülékek használatával optimalizálható az erőnlét és állóképesség, segíti a gyorsabb izom-regenerációt, valamint segítséget nyújt a fájdalom csillapításában is.
A Vidi kapusa októberben szenvedett térdízületi szalagsérülést, majd novemberben megműtötték. Ha minden jól alakul, áprilistól már a csapattal edzhet.
A Compex termékek kizárólagos hazai képviselete 2021-től, az Endo Plus Service Kft.
A készülékeket ITT lehet megrendelni.
Átigazolások
Kinevezték a ZTE II új edzőjét
Francisco Garrido
A 2026/27-es idényben Francisco Garrido személyében új vezetőedző a ZTE második csapatát. (ztefc.hu)
Fiatalokkal erősítettek
Két új érkező Újpesten
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Ujváry Ferencet és Gáspár Dávidot a Kispest-Honvéd FC-től.
Nyíregyháza
2 profi
Két fiatal játékossal kötött profi szerződést a Nyíregyháza Spartacus: Hajós Lőrinc és Kondor Tibor írt alá - adta hírül a klubhonlap.