A Vidi Eb-t megjárt bajnoka továbbra is az NB III-as csapattal készül

Jelenleg a MOL Fehérvár FC négy játékosa is a Vidi második csapatával edz, Elek Ákos ráadásul már tavaly nyár óta, egy év azonban még hátravan a szerződéséből.
Privacsek András 2021. augusztus 5., csütörtök 14:15
Jelenleg a MOL Fehérvár FC négy játékosa is a Vidi második csapatával edz, Elek Ákos ráadásul már tavaly nyár óta, egy év azonban még hátravan a szerződéséből.
Szerző: Privacsek András 2021. augusztus 5., csütörtök 14:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, a Konferencia Ligából való korai búcsú után három játékos is a második csapathoz "száműztek" Fehérváron. Lyes Houri, Evandro és Samy Bourard is az NB III-as együttes edzéseit látogatja.

Ahogyan Elek Ákos is, aki tavaly nyáron került ki az első csapat keretéből. A 48-szoros válogatott középpályást azonban még egyéves szerződés köti a Vidihez.

Elek 2011-ben bajnok volt a fehérváriakkal, 2016-ban pedig a franciaországi Európa-bajnokságon szerepelt a magyar válogatottal.

Átigazolások
BVSC
Középpályás érkezett
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy szerződtették az Iváncsától Ivády Pétert.
Újpest
Próbajáték
Az Újpestnél próbajátékon van a Sturm Graz korábbi játékosa, Tizian Scharmer.
MTK/Misleny
Új érkezők
A Kozármisleny meghatározó játékosa, Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól. A 21 éves Vajda Roland játékjogát megszerezték a Puskástól, a játékost pedig kölcsönadták a Mislenynek.
Tovább az összes átigazoláshoz